pele 1 May, 2010 at 21:33 SOOper frate omu! e de la mine din localitate treaba e ca de un an nu mai are numarul pus ( politia ia interzis) si inca ceva sa nu uit omu acum sa ajuns nu mai umbla cu carutza cu magar acum are o dacie 1310 ;)))
SOOper frate omu! e de la mine din localitate treaba e ca de un an nu mai are numarul pus ( politia ia interzis) si inca ceva sa nu uit omu acum sa ajuns nu mai umbla cu carutza cu magar acum are o dacie 1310 ;)))