Un paradox mic
Pe zi ce trece apar tot mai multi homosexuali, cu toate ca ei intre ei nu se inmultesc!
Nu ca ar fi ceva rău în asta… 😉
Cine se trezeşte de dimineaţă râde mai bine
Pe zi ce trece apar tot mai multi homosexuali, cu toate ca ei intre ei nu se inmultesc!
Nu ca ar fi ceva rău în asta… 😉
Nu că ar fi ceva rău în asta…
Paradoxul existentei:
Pe zi ce trece apar tot mai multi homosexuali, cu toate ca ei intre ei nu se inmultesc!Cum se numeste fiul a doi homosexuali?
Baiat de baiat.La tribunal, judecatorul catre homosexual:
– Bine ma, de ce ai violat-o pe biata calugarita ca doar nu-ti plac femeile?
– Pai de la spate semana cu Zorro!