Archives › homo
Un tip intră într-un bar şi zice:
– Şase whiskiuri duble.
La care, barmanul:
– Trebuie că ai avut o zi grea.
– Da, tocmai am aflat că fratele meu mai mare e homosexual.
A doua zi, acelaşi tip intră în acelaşi bar şi cere aceleaşi băuturi.
Barmanul întreabă acelaşi lucru şi tipul răspunde:
– Da, tocmai am aflat că şi fratele meu mai mic e homosexual.
A trei zi scena se repetă.
Barmanul zice:
– La dracu! A mai rămas cineva în familia ta căruia să-i placă femeile?
– Da, nevastă-mea !
La tribunal, un homosexual este in trebat de judecator:
– Inculpat, de ce ai violat-o pe biata calugarita? Doar tie nu-ti plac femeile!
– Pai, domnule judecator, de la spate semana cu Zorro…
Nu merge dacă eşti soţie de sforăitor 😀
Patru prieteni in vacanta. La hotel, neavand prea multi bani, hotarasc sa
doarma cate doi in camera. Unul din ei se stia ca sforaie atat de cumplit,
asa ca au convenit sa doarma in camera cu el pe rand, fiecare cate o noapte.
A doua zi dimineata, vine primul care a avut “onoarea”, cu ochii rosii,
parul ravasit etc.
“N-am putut dormi toata noaptea, am stat in fotoliu si m-am uitat la el”
A doua zi, urmatorul, rupt de somn si el:
“Cum naiba sa dormi, se clatina acoperisul de la sforaitul astuia, am stat
toata noaptea in fotoliu si m-am uitat la el”
A treia zi, vine al treilea fresh, odihnit, bine dispus.
Ceilalti mirati:
“Cum ai reusit sa te odihnesti?!?”
“Simplu. Inainte de a ne baga in pat, l-am strans in brate, l-am sarutat
dulce si i-am spus noapte buna. N-a inchis un ochi toata noaptea, a stat in
fotoliu si s-a uitat la mine”
Fiul catre tata:
– Tata, am doua vesti: una buna si una proasta.
– Zi-o pe aia proasta.
– Aseara am fost la un bal de homosexuali.
– Si aia buna?
– M-au ales regina balului!…
Dupa o noapte de sex, el observa pe noptiera ei poza unui alt barbat. Incepe sa isi faca griji …
“Este sotul tau ?” intreaba el nervos …
“Nu, blegutule”, ii raspunde ea, tachinandu-l usor.
“Atunci este iubitul tau ?” continua el putin mai relaxat.
“Nu, da de unde …” ii sopteste ea la ureche.
“Este fratele sau tatal tau ?” intreaba el, sperand sa primeasca un raspuns afirmativ.
“Nu, nu, nu” raspunde ea.
“Pai atunci cine naiba e ?” intreaba el deja iritat.
“Sunt eu, iubire, inainte de operatie” 🙂