Bendeac îl imită pe Badea
httpv://www.youtube.com/watch?v=_7fsGsDl0fE
Cine se trezeşte de dimineaţă râde mai bine
httpv://www.youtube.com/watch?v=_7fsGsDl0fE
După modelul Bush, şi Băsescu şi-a primit, indirect, nişte pantofi în pifometru 🙂
httpv://www.youtube.com/watch?v=BnR0IjR99d8