Lance Armstrong recunoaste ca s-a dopat
Lance Armstrong, castigator a 7 Tururi ale Frantei recunoaste pentru prima data public ca s-a dopat
“A big lie that I repeated a lot of time”
httpv://www.youtube.com/watch?v=co0vv0roMlQ
Cine se trezeşte de dimineaţă râde mai bine
Lance Armstrong, castigator a 7 Tururi ale Frantei recunoaste pentru prima data public ca s-a dopat
“A big lie that I repeated a lot of time”
httpv://www.youtube.com/watch?v=co0vv0roMlQ
Uniunea Social Liberală va depune la Camera Deputaţilor o moţiune simplă pe tema ineficienţei autorităţilor în privinţa măsurilor de combatere a consumului de etnobotanice, a declarat, duminică, preşedintele PSD, Victor Ponta. link
Greşit! Proştii trebuie să aibă orice ocazie să se omoare 🙂
httpv://www.youtube.com/watch?v=0zzPIN1rjcc
httpvh://www.youtube.com/watch?v=sHzdsFiBbFc